← galerie

Killing humans is my favorte sport...

de Shion224 · publicat 6 iulie 2009 la 22:43

Stiu ca nu sunt o persoana compet normala...dar nu sadica (nu-mi plce sa provoc durere fizica)...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.