← galerie

Riders on the storm

de Alva:) · publicat 6 iulie 2009 la 22:49

da , plopi , in furtuna , ascultam The Doors cand am inceput sa desenez , :) ,

tag-uri: #ploi

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.

    Riders on the storm de Alva:) — desenatori.ro