Piu-Piu implineste un an!
de Piu-Piu cel Roz · publicat 10 iulie 2009 la 17:26
Astazi am implinit un an de cand sunt pe desenatori! Spuneti-va parerea despre cum a decurs anul aici!
Astazi am implinit un an de cand sunt pe desenatori! Spuneti-va parerea despre cum a decurs anul aici!