← galerie

Piu-Piu implineste un an!

de Piu-Piu cel Roz · publicat 10 iulie 2009 la 17:26

Astazi am implinit un an de cand sunt pe desenatori! Spuneti-va parerea despre cum a decurs anul aici!

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.