← galerie

o mica parte din frumusetea larei

de mika ta scumpete · publicat 20 iulie 2009 la 19:46

va rog eu ,mult nu dati note d la 7 in jos stiu ca e uray dar eu desenez cu mousul

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.