← galerie

La multi ani, Sasuke:X:X(chitara e cadoul d la mn)

de gothic_dark_angel · publicat 22 iulie 2009 la 13:38

stiu ca ziua lui e maine, dar maine sar putea sa nu pot intra ... :((

Comentarii (36)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.