← galerie

Let`s have a drink!

de tanarafirava · publicat 23 iulie 2009 la 01:01

Se zice ca vinul rosu e mai bun pt femei daca il bea barbatii. Asa o fi?

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.