← galerie

pentru essenza:) sper sa iti placa...

de jessica12 · publicat 24 iulie 2009 la 12:39

am muncit mult la el..si cand era gata mi s-a stins calculatorul,si l-am facut din nou:-<

tag-uri: #fata#mister

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.