o prostye:|
de furnicutzzzza · publicat 26 iulie 2009 la 10:02
cred k nici nu o sa mai fc desene:|..nu intzeleg kom putetzi sa facetzi voi desenele alea ku mouse`u
tag-uri: #balonase
cred k nici nu o sa mai fc desene:|..nu intzeleg kom putetzi sa facetzi voi desenele alea ku mouse`u