← galerie

o prostye:|

de furnicutzzzza · publicat 26 iulie 2009 la 10:02

cred k nici nu o sa mai fc desene:|..nu intzeleg kom putetzi sa facetzi voi desenele alea ku mouse`u

tag-uri: #balonase

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.