← galerie

creatura mea

de alfy1 · publicat 2 august 2009 la 07:53

vand creatura oribila , 2 lei bucata!!!! scapti-ma dea ea!!! a ros tota mobila!!!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.