Nu am spus ca voi pleca dp site din cauza voturilor,voi pleca pt ca am impremisia ca nu vreti sa ma
de Balonash · publicat 2 august 2009 la 20:10
orikum veti uita de mine,le aveti pe lavi,yelly,teku,my_december,blueangel,felly etc...
tag-uri: #anime girl blue
