...
de alexandra16 · publicat 3 august 2009 la 11:29
inca tot nu ma stiu la portrete,insa mie imi place desenul asta.sper sa va placa si voua:D.vi-l dedic tuturor,in special razanei :*.sper sa va placa :*.da stiu,ochii n-au prea iesit,dar asta este...:D
tag-uri: #dragalas
