← galerie

...

de alexandra16 · publicat 3 august 2009 la 11:29

inca tot nu ma stiu la portrete,insa mie imi place desenul asta.sper sa va placa si voua:D.vi-l dedic tuturor,in special razanei :*.sper sa va placa :*.da stiu,ochii n-au prea iesit,dar asta este...:D

tag-uri: #dragalas

Comentarii (27)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.