← galerie

SasuHina >.< pe naiba nu seamna nici in mortii capului >.<

de shu · publicat 5 august 2009 la 16:14

deci desen continuat de pe data de 3 iunie xD, tot arata ca naiba xD

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.