← galerie

emo girl cry

de me bya yonika · publicat 6 august 2009 la 14:32

cry..e naspa..mdea ma rog..mam chinui kam o ora..si degeaba...

tag-uri: #girl#emo

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.