← galerie

Kanon:X:X (An Cafe:X:X) din nou cred ca stiti ca e baiat :X

de gothic_dark_angel · publicat 7 august 2009 la 20:59

stiu ca nu va plac portretele mele dar o sa va chinuiesc pana cand imi ies bine >:)>:)fondul maine

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.