← galerie

Kanon:X:X(An Cafe) :X:X baiat :P:X

de gothic_dark_angel · publicat 8 august 2009 la 19:03

nu e emo!! e visual kei :X:X....... va chinui cu portretele mele pana imi ies :P

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.