Kanon:X:X(An Cafe) :X:X baiat :P:X
de gothic_dark_angel · publicat 8 august 2009 la 19:03
nu e emo!! e visual kei :X:X....... va chinui cu portretele mele pana imi ies :P
nu e emo!! e visual kei :X:X....... va chinui cu portretele mele pana imi ies :P