← galerie

pt ca m`am inspirat dupa liss^ , ii dedic acest desen...

de *Daria* · publicat 13 august 2009 la 11:24

nu a ieit prea bine... merge prost netu`...:|

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.