← galerie

lipsa de educatie si de bunsimt foarte urat din partea furinicutei...nu e frumos:)))

de ~.~Arisa~.~ · publicat 19 august 2009 la 09:18

ptr toti cei care dau note mici (1,2,3,4) la desene care nu merita notele astea:D

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.