lipsa de educatie si de bunsimt foarte urat din partea furinicutei...nu e frumos:)))
de ~.~Arisa~.~ · publicat 19 august 2009 la 09:18
ptr toti cei care dau note mici (1,2,3,4) la desene care nu merita notele astea:D
ptr toti cei care dau note mici (1,2,3,4) la desene care nu merita notele astea:D