← galerie

....m...pozik...

de Luana` · publicat 24 august 2009 la 18:00

m....cam nereushit....dar mno....doream doar sa termin cerneala...^_^...shi nici aia nu am reushit..

tag-uri: #girl...

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.