← galerie

cum desenez eu maini

de ronzygirl · publicat 25 august 2009 la 20:16

Pt desenatorii cu mouse. Asta nu e o metoda fixa. E doar cum am incercat eu. e greu cu mouse. rau.

tag-uri: #maini

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.