← galerie

o privire dulce din partea corneliei

de Gaby_2009 · publicat 2 septembrie 2009 la 17:58

e foarte nereusit desenul din pacate :((

Comentarii (30)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.