Yukina si capu lui Kuwabara:))....nui prea grozav desenu....pt: Roro-chan(pe care is supy:P)
de Keiko_chan^.^ · publicat 6 septembrie 2009 la 08:54
inger_fara_nor,Kidoo^_^Dance,ramo_magicangel ,blood_vampire si Ally-chan si pt Grimmjow :P
inger_fara_nor,Kidoo^_^Dance,ramo_magicangel ,blood_vampire si Ally-chan si pt Grimmjow :P