← galerie

un desen de vara

de Dulce-Miha · publicat 9 septembrie 2009 la 13:38

prin acest desen vreau sa imi iau ramas bun de la draga si buna noastra prietena vara

tag-uri: #vara#desen

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.