Bou [An cafe] - Baiat :)
de paradiss2008 · publicat 9 septembrie 2009 la 16:55
PT BOOZ :)) scz ca e asa nashpa, am incercat sa desenez cu blur...>.< NU mai fac asa cv :))
PT BOOZ :)) scz ca e asa nashpa, am incercat sa desenez cu blur...>.< NU mai fac asa cv :))