← galerie

Bou [An cafe] - Baiat :)

de paradiss2008 · publicat 9 septembrie 2009 la 16:55

PT BOOZ :)) scz ca e asa nashpa, am incercat sa desenez cu blur...>.< NU mai fac asa cv :))

Comentarii (23)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.