← galerie

Anime sad

de Nervoasa · publicat 14 septembrie 2009 la 17:42

imi pare rau ca n-am terminat desenul la timp dar calculatorul meu s-a stricat si n-am putut intra

tag-uri: #pe net

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.