cred k e nashpa :(( app... sper sa nu va supy p mn, dar putetzi sa-mi votatzi shi mie desenul q poneiul? dak vretzi :)) raman datore :P
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.