← galerie

M.J.

de M@RuShK@ · publicat 2 octombrie 2009 la 09:06

hm....sper sa va placa ....nu prea seamana dar ...mi-as dori sa ajunga in top amatori cei care vor da cate un vot sau un com. la acest desen vor primi inapoi 2 voturi si 1 coment la un desen

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.