← galerie

anime school girl-brr...ce rece si urata e toamna asta:(

de Roro-chan · publicat 6 octombrie 2009 la 18:27

hmm...nu cred ca ar trebui sa mai desenez prea des anime din imaginatie:))

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.