o fata la liceu
de 2012 · publicat 15 octombrie 2009 la 15:35
.....cum am desenat?cu rabdare desigur....varog din toata inima comm multeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!vreau sa ajung in top amatori
tag-uri: #kat
.....cum am desenat?cu rabdare desigur....varog din toata inima comm multeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!vreau sa ajung in top amatori