dne zici ca a fost calcata de un tren -.- .... la piele m-a ajutat BogdanutZ... :*.... mz >:D<:*:* e pt el desenul desi e ft. oribil x_x
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.