← galerie

Erroare1

de AlicePisicutzaAnime · publicat 30 octombrie 2009 la 11:07

De ce desenez asa urat(am 12 ani) ce oribil e desenul.

tag-uri: #Fete

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.