nu stiu care e ingerul si care e demonul...ideea e ca se completeaza si ca ajung la un echilibru unde amandoi sunt la fel de angelici si demonici...unde devin umani...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.