← galerie

Pa pa deseneatori!Plec pentru ca nu sunt apreciata si desenez oribil T_T

de .::Tasy_chan::. · publicat 15 noiembrie 2009 la 08:47

Pt toti cei care mau comentat si votat, in special pt VerO.Ms all.

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.