← galerie

un fel de...konoha xmas..dar nu mi-a reusit...T.T

de sailor_sakura · publicat 16 noiembrie 2009 la 17:26

v-am vazut pe toti desenand desene de craciun, incat mi-a venit simie cheful sa desenez asa ceva..

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.