← galerie

Un catelus dragalas :X:X:X

de Danaaa · publicat 16 noiembrie 2009 la 22:12

Catelus... Stiu, e inspirat de desenul facut de Dydy... Sper sa nu se supere :(

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.