Desenato
de Bului dan andre · publicat 24 noiembrie 2009 la 20:42
OHHHHHH nu o sa am nici un vot pentru el....am apucat sa scriu doar "desenato" ...:D
tag-uri: #desenatori
OHHHHHH nu o sa am nici un vot pentru el....am apucat sa scriu doar "desenato" ...:D