← galerie

girl.

de Adina* · publicat 28 noiembrie 2009 la 16:11

va rog spunetiva parerea.nu dati doar voturi spuneti ce am gresit se mai rebuie modificat ce este gresit,cum se invete cineva sa deseneze frumos cand nimeni nu comenteaza si cand comenteaza spune numai"super "tare""imi votezi si mie ul

tag-uri: #gir

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.