← galerie

Will Smith

de Blu_design · publicat 6 decembrie 2009 la 18:57

I Am Legend - un desen cu peripetzii, e a II-a oara cand il fac,pt ca pe primul l-am pierdut chiar inainte sa il salvez(greu de crezut ca nu am salvat deloc inainte nu:))pentru totzi fanii lui Will si nu numai ;) dupa aceasta exp. nu mai lucrez in IExplor

Comentarii (39)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.