Sa nu va ganditi ca e pt nunta lui Misa!>.<...este...pt...na!alte nunti!!dar nu a misei!T^T[ooh my Sasuk!:((:((:((]
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.