← galerie

Me..Anime...

de /#/CraZzy`&/0' · publicat 18 decembrie 2009 la 16:35

Sa nu va ganditi ca e pt nunta lui Misa!>.<...este...pt...na!alte nunti!!dar nu a misei!T^T[ooh my Sasuk!:((:((:((]

tag-uri: #bye#BYE#BYE!

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.