← galerie

omul de zapada cu sania

de Dulce-Miha · publicat 18 decembrie 2009 la 18:56

ce a nins in Galati!La voi a nins?in ce judet locuiti?astept raspunsuri

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.