← galerie

good bye!am plecat acesta este ultimul meu desen

de Smallgeogirl · publicat 19 decembrie 2009 la 14:41

cu dedicatzie speciala pt Sasuke_san

tag-uri: #plec

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.