← galerie

ranma 1/2 pt concursul lui sweet_world (scz k l-am facut asa tarziu:D

de ranko-chan · publicat 24 decembrie 2009 la 09:32

ranma-kun,ranma-chan(sau ranko-chan),akane si shampoo din ranma 1/2 (m-am chinuit cateva ore bune la el, chiar ma mir ca am avut rabdare si am reusit sa-l termin:)))

Comentarii (33)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.