← galerie

Clopotica

de sweeylaury · publicat 25 decembrie 2009 la 15:31

nu prea a iesit chiar bine... dar sper sa va placa; lumea povestilor mereu ne va primi cu bratele deschise chiar de suntem batrani, maturi sau simplii copii...o lume magica de basm

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.