ma gandesc la sweet_world:((
de :...justme:... · publicat 25 decembrie 2009 la 20:07
mam certat cu ea.....iar acum imi pare rau......ne impacam sweet_world?DESENUL ASTA E PENTRU TINE
mam certat cu ea.....iar acum imi pare rau......ne impacam sweet_world?DESENUL ASTA E PENTRU TINE