Mew ichigo :)) VOILA! extraterestrul ichigo :))
de Pasionata de muzica · publicat 25 decembrie 2009 la 21:02
cred k a venit din cosu de gunoi :)) nu ma mir.am desenato asa urat ca se sperie si lupii ^~^"
cred k a venit din cosu de gunoi :)) nu ma mir.am desenato asa urat ca se sperie si lupii ^~^"