← galerie

Diametral opuse -as fi facut capricornul baiat da\' s-ar fi suparat cineva pe mine-

de Naiba · publicat 25 decembrie 2009 la 21:24

Voi ce parere aveti despre zodii? Care va (dis)place si de ce?

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.