Pa ! Am plecat dp site :-j
de Alexa Girl · publicat 26 decembrie 2009 la 10:44
Nu mai am dc sa desenez :-j oricum toate desenele imi ies oribil ... niciodata nu`mi ies cum vreau ... pa ... asta`i ultimu` desen ...
Nu mai am dc sa desenez :-j oricum toate desenele imi ies oribil ... niciodata nu`mi ies cum vreau ... pa ... asta`i ultimu` desen ...