← galerie

Pa ! Am plecat dp site :-j

de Alexa Girl · publicat 26 decembrie 2009 la 10:44

Nu mai am dc sa desenez :-j oricum toate desenele imi ies oribil ... niciodata nu`mi ies cum vreau ... pa ... asta`i ultimu` desen ...

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.