← galerie

desen nereusit...

de Eskipper · publicat 26 decembrie 2009 la 13:43

un desen care vrea sa semene cu o noapte deasupra unui lac...si umbra ei in apa...umbra lunii seamana mai mult cu un craniu:))

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.