← galerie

suntem doar niste pioni pe tabla de sah a destinului

de Lavy93 · publicat 26 decembrie 2009 la 16:52

nu ne putem controla singuri ... el ne controleaza pe noi, el ne da multe incercari mult prea grele de dus .....

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.