MORK graffiti
de Mork^_^graffer · publicat 26 decembrie 2009 la 16:03
mi-a iesit urat pt ca e prima oara cand desenez aici da` va promit k o sa fac si mai frumoase :*
tag-uri: #mork graffiti panel
mi-a iesit urat pt ca e prima oara cand desenez aici da` va promit k o sa fac si mai frumoase :*