← galerie

Trandafir..............nu prea a iesit

de De3aAa · publicat 26 decembrie 2009 la 16:34

Nu Uita. k thu aI ales Sa te`ndepartezi...Ti`am Zis k Dak o sa faki Asta Nu o Sa Ma Mai vezi `!!..................................

tag-uri: #Rose

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.